Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Ak Parti'nin kalesi sallanıyor

Pursaklar Medya Ajansı tarafından yapılan son ankette, Pursaklar halkının beklentilerinde belirgin bir değişim arayışı olduğu ortaya çıktı.

photo

"Pursaklar Belediye Başkanı kim olmalı?" sorusuna verilen cevaplar, Yeniden Refah Partisi'nden Bayram Baş'ın adaylığına yönelik büyük bir destekle dikkat çekiyor.

Pursaklar için bir değişim vaktinin geldiğini gösteriyor. Ankete katılan Pursaklarlılar, Yeniden Refah Partisi'nin belediye başkan adayı Bayram Baş'ın, bölgede bir tazeleme ve canlanma getirebilecek en uygun aday olduğu görüşünde birleşiyor.

Özellikle 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın yaşadığı zorluklar, Pursaklar seçmeni arasında dikkat çekiyor. Ak Parti'nin kalesi olarak bilinen Pursaklar'da, Cumhur İttifakı'nın işi oldukça zor görünüyor. Pursaklar Medya'nın gerçekleştirdiği anket sonuçları, Pursaklar halkının beklentileri doğrultusunda Yeniden Refah Partisi'ne olan ilginin arttığını gösteriyor.

Bayram Baş'ın adaylığıyla birlikte Pursaklar'da beklenen değişim, sadece siyasi arenada değil, aynı zamanda belediyecilik anlayışında da kendini gösterecek gibi duruyor. Pursaklar halkı, Yeniden Refah Partisi'nin adayı Bayram Baş ile birlikte, şehrinin geleceğine yönelik daha aydınlık bir perspektife adım atmanın heyecanını yaşıyor.

Pursaklar Medya olarak, anket sonuçlarını dikkate alarak Pursaklarlıları bilgilendirmeye ve kamuoyunu doğru bir şekilde yönlendirmeye devam edeceğiz. Değişim rüzgarları Pursaklar'da estikçe, ilçenin yepyeni bir döneme gireceği kesin gibi görünüyor.

ANKET SONUCUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bu haber 644 kez okundu - Son Güncelleme: 1.03.2024 12:43:08

Yorumlar

Ak Parti'nin kalesi sallanıyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Artık değişim başladı bizlerde bu değişime katılarak destek vereceğiz... Yenilikçi değişimin içinde başarılı bir vizyona sahip Yine Yeniden Refah vakti geldi... Pursaklar'da Dr.Bayram Baş Hayırlı olsun
Yorum
Sonuna kadar REFAH İLE YENİDEN REFAH
Yorum
Akparti yi kalesinden fethedeceğiz inşaallah
Yorum
Değişim şart bizden biri Dr. Bayram BAŞ
Yorum
Ahlaklı belediyecilik için ben de varım
Yorum
Ak Parti'nin kalesi sallanıyor
Yorum
Pursaklar'da Ak Parti'nin işi pek kolay değil gibi duruyor