Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Ankara Pursaklar İlçesinde Yaya Çarpma Olayı: Durum Belirsizliğini Koruyor

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde akşam saatlerinde meydana gelen bir trafik olayı, bölgede endişe ve merak uyandırdı. Afiyet Fırını'nın ilerisinde bir aracın bir yayaya çarptığı bildirildi.

photo

Henüz netlik kazanmayan olayda, aracın bir yayaya çarpmasıyla ilgili çeşitli söylentiler dolaşıyor. Ancak kaza yerindeki görgü tanıklarının ifadelerine göre, çarpmanın etkisiyle yaya ağır yaralandı ve olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ne yazık ki, yayanın hayatını kaybedip kaybetmediği konusu netlik kazanmadı.

Olay yerine ulaşan güvenlik güçleri ve kaza ekipleri, olayla ilgili incelemelerini sürdürüyor ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bölge yetkilileri, durumun araştırıldığını ve kamuoyuna gerekli bilgilendirmenin yapılacağını belirtti.

Ankara Pursaklar ilçesindeki bu trafik olayı, bölge sakinlerini derin bir endişeye sevk etti. Olayın detayları ve yayadaki durum hakkında net bilgilere ulaşmak için yetkililerin soruşturmasını beklemekteyiz. Kamuoyuna doğru ve güncel bilgilendirmenin yapılması, olayın aydınlatılması açısından önem arz etmektedir.

Bu haber 595 kez okundu - Son Güncelleme: 23.03.2024 01:34:34

Yorumlar

Ankara Pursaklar İlçesinde Yaya Çarpma Olayı: Durum Belirsizliğini Koruyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Hayırdır hemşehrim, Kamil başkan 5 kişilik bir ekiple ne menfaat elde edecek? Çamur atma, boşa işine bak... Adam beş kişiyle elinden geleni yapıyor. Umarım sayıları artar.
Yorum
Satılmış çoban isimli arkadaş. Sağol şimdi anladım. Osmanlı sofrası müdürü dediğin için. Bu adam bunun için Ertuğrul cetine dalkavukluk yapıyor. Dalkavukluk karşılığı belediye den mekanı almış. Bu yüzden zarar. Ertuğrul 33 bin seçmeni olan Çankırı halkı için ona imkan vermiş ve fason bir dernek kurması için. Şimdi anladım Yunus niye iftarı pursaklar'da yaptığını. Altındağ da 33 sırada olunca. Hedefi pursaklara cevirdi. Ve Ertuğrul'un koltuğunun altına girmek için rotasını pursaklara çevirdi. Şimdi taşlar yerine oturdu. Kara kara düşünüyordum. 33 ncü sıradaki adam. Niye Bayram BAŞ a karşı taraf seçti diye. Meğer amaç küçük bir ihale almamış
Yorum
Salona Bayram Baş gelecek diye gittik. Meğer pazarcı taktiği ile öne onu sürüp. Arkadan çürük domatesi çıkartıp servis yaptı davet sahibi malum şahıs
Yorum
Yenilen pehlivan güreşe doymamış edası ile. Yunus bey diyar diyar geziyor. 33 ncü sıra nedir ya? Bunun için mi? Bir hemserin olan Bayram BAŞ i satışa getirdin? Peki sayın Adem CAN bu kadar insanı oraya toplar iken aklın nerede idi? Ne çıkarın vardı da o esnada istediğini alamadin?
Yorum
Bayram baş iyi bir adam Ama sözcü TV ve ne kadar CHP medyası varsa destekliyor Ben sağ görüşlüyüm solun desteklediğini desteklemem Çankırı 18
Yorum
Dr.bayram baş gelecek diye salonu toplantınız. Ertuğrul Çetin'i davet ettiniz.