Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Bayram Baş, Pursaklar Pazarında Seçmenlerle Buluştu

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, ilçenin en büyük pazar yerinde seçmenler ve esnaf ile bir araya geldi. Pazar esnafını ziyaret eden Baş, samimi bir sohbet ortamında seçmenlerin ve esnafın taleplerini dinledi.

photo

Pazarda geçen sohbet sırasında Bayram Baş, ilçedeki sorunları ve projelerini paylaştı. Esnaflarla bir araya gelerek işlerinin durumu hakkında bilgi alan Baş, ilçenin ekonomik canlılığını ve esnafın refahını artırmak için atılacak adımları konuştu.

Seçmenlerle birebir görüşme fırsatı bulan Bayram Baş, ilçede yaşayanların beklentilerini anlamak ve projelerini daha etkin bir şekilde şekillendirmek için bu tür ziyaretlere önem veriyor. Esnafla yapılan bu samimi diyalog, seçim sürecinde adayın halkla bütünleşmesini sağlayan önemli bir adım olarak dikkat çekiyor.

Yerel seçimlere doğru ilerlerken, Bayram Baş'ın esnafla ve seçmenlerle olan bu yakın diyalogları, ilçedeki halkın nabzını tutma ve onların beklentilerine daha etkin bir şekilde yanıt verme hedefini ortaya koyuyor.

 Tabii ki, işte "Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Bayram Baş

Bu haber 115 kez okundu - Son Güncelleme: 25.02.2024 13:53:43

Yorumlar

Bayram Baş, Pursaklar Pazarında Seçmenlerle Buluştu haberi ile ilgili yazılan yorumlar