Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Çocuklar söyledi, Belediye Başkanı dinledi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, vatandaşların kültürel ve sosyal faaliyetlerde bulunarak yeteneklerini geliştirebildiği Yaşam Merkezi'ndeki müzik korosunu ziyaret etti.

photo

Son beş yılda Yaşam Merkezi'nde 7'den 70'e her yaş grubundan insanların bilim, teknoloji, eğitim, spor, sanat, kültür ve müzik kurslarına katılarak eğitim aldığını belirten Başkan Çetin, Ak Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanı İbrahim Kopan ile birlikte müzik dersi alan çocukları ziyaret etti.

Başkan Çetin, "Geleceğin sanatçılarını ve müzisyenlerini yetiştirmek amacıyla sunduğumuz profesyonel eğitim imkanıyla gurur duyuyoruz. Müzik kursuna katılan minik kardeşlerimizin seslendirdiği şarkıları dinlemek büyük bir keyifti. Her birini tebrik ediyorum. Sanata, bilime ve müziğe ilgi duyan herkesi kurslarımıza davet ediyorum." dedi.

Müzik kursuna yoğun ilgi gösteren çocukların gelişimini yakından takip eden Başkan Ertuğrul Çetin, çocuk korosunun seslendirdiği şarkılara Milletvekili Zeynep Yıldız ile birlikte eşlik etti.

Bu haber 61 kez okundu - Son Güncelleme: 6.02.2024 19:49:02

Yorumlar

Çocuklar söyledi, Belediye Başkanı dinledi haberi ile ilgili yazılan yorumlar