Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Dr. Bayram Baş, Merkez Camisi'nde Cemaatle Buluştu ve Esnaf Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Pursaklar'ın Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Dr. Bayram Baş, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek hem manevi değerlere vurgu yaptı hem de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

photo

Pursaklar'ın Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Dr. Bayram Baş, ilçe sakinleriyle bir araya gelerek hem manevi değerlere vurgu yaptı hem de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Merkez Camisi'nde Cemaatle Buluşma:

Dr. Bayram Baş, bugün Merkez Camisi'nde düzenlenen öğle namazını takiben cemaatle bir araya geldi. Namaz sonrasında cemaatle sohbet eden Baş, ilçe sakinlerinin sorularını dinleyerek, onların beklenti ve düşüncelerine kulak verdi. Merkez Camisi'nde gerçekleşen bu buluşma, adayın yerel toplumla doğrudan etkileşimde bulunma çabasını yansıttı.

Esnaf Ziyaretleri ve Dürüst İstişare:

Dr. Bayram Baş, cami ziyaretinin ardından ilçenin önemli esnaflarını ziyaret etti. Esnaf ziyaretleri sırasında ilçe sakinleriyle samimi bir diyalog kuran Baş, esnafların iş sorunları ve beklentileri hakkında bilgi aldı. Yerel esnafın günlük yaşantısına dair sorunları anlamaya çalışan Baş, adaylığı süresince ilçenin ekonomik dinamiklerini daha iyi anlamak adına bu tür ziyaretlere önem veriyor.

Vatandaş Odaklı Projeler:

Dr. Bayram Baş, esnaf ziyaretleri sırasında ilçe sakinleriyle, belediyecilik hizmetlerine dair projelerini paylaştı. "Vatandaş odaklı projelerle Pursaklar'ı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek istiyoruz. Sizlerin görüşleri, önerileri bizim için çok değerli" diyen Baş, adaylığı süresince ilçe halkının katılımını ve fikirlerini ön planda tutmayı hedeflediğini vurguladı.

Dr. Bayram Baş'ın cemaatle buluşması ve esnaf ziyaretleri, yerel seçimlere yönelik kampanyasında doğrudan iletişim kurma ve ilçe dinamiklerini anlama amacını yansıttı. Aday, bu tür etkileşimlerle ilçe sakinleriyle daha yakın bir ilişki kurmayı ve onların beklentilerine daha iyi cevap vermeyi amaçlıyor.

Bu haber 173 kez okundu - Son Güncelleme: 21.02.2024 23:23:07

Yorumlar

Dr. Bayram Baş, Merkez Camisi'nde Cemaatle Buluştu ve Esnaf Ziyaretleri Gerçekleştirdi haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Pursaklar'da Yeniden Refah Rüzgarları Esiyor! Birlikte Daha Güçlüyüz! ???? Bayram Baş
Yorum
Yolun açık olsun Bayram Baş Başkanımız pursaklara seninle Bayram gelicek yediden yetmişe kesime hitap edeceğinden sonuna kadar eminiz ????