Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Genel Başkan Yardımcısı Ersoy, Pursaklar Belediyesi Ek Protokol İmza Törenine Katıldı

Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, 28 Şubat 2024 tarihinde sendikamız ile Pursaklar Belediyesi arasında gerçekleştirilen ek protokol imza törenine katıldı.

photo

Törende Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Ankara 2 No’lu Şube Başkanımız Recep Dere, Toplu İş Sözleşmesi Daire Başkanımız Yakup Türkalp, Toplu İş Sözleşmesi Uzmanımız Av. Hasan Furkan Emiralioğlu, üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

Ersoy: “Toplu iş sözleşmesinin ek protokolle iyileştirilmesi adına burada bir aradayız”

Genel Başkan Yardımcımız Ersoy, gerçekleştirilen ek protokol imza töreninde bir konuşma gerçekleştirdi. Sözleşmenin hayırlı olması dileklerini sunan Ersoy; “Bugün, Sendikamız HİZMET-İŞ ve Pursaklar Belediyemiz arasında devam eden toplu iş sözleşmesinin ek protokolle iyileştirilmesi adına burada bir aradayız. Pursaklar Belediye Başkanımız Ertuğrul Çetin Bey’in emekçi kardeşlerimiz için en iyisini yapabilmek adına çalışmalar gerçekleştirdiğini bugün imzaladığımız ek protokolle tekrar görüyoruz. Ek protokolün üyelerimize ve ailelerine hayırlı olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyor, emeği geçen herkese de buradan teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Çetin: “Hiç Türkiye ortalamasının altında kalmadık”

En üst seviyede ücretlere sahip olunmasa da hiç Türkiye ortalamasının altında kalmadıklarını belirten Çetin; “5 yılda bütçesini 10 arttıran bir belediyecilik anlayışı sergiledik. Bunlar çok önemli çok büyük işlerdir. Her birinizin yaptığı güzel şeyler de hatalar da tüm belediyeye mal olur. Bu yaptığımız ek sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum. İlk günden bugüne kadar hiç Türkiye ortalamasının altında kalmadık. Bu iyileştirme ek protokolüyle de yine bunu göstermiş olduk” ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen ek protokol imza töreni kapsamında belediye binasında çeşitli kutlamalar yapıldı.

Bu haber 135 kez okundu - Son Güncelleme: 29.02.2024 18:03:09

Yorumlar

Genel Başkan Yardımcısı Ersoy, Pursaklar Belediyesi Ek Protokol İmza Törenine Katıldı haberi ile ilgili yazılan yorumlar