Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar'da Bayram Baş'a Sivil Toplum Kuruluşlarından Büyük Destek

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, ilçenin sevilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Yerel seçimlere kısa bir süre kala, Dr. Bayram Baş'a sivil toplum kuruluşlarından yoğun destek gelmeye devam ediyor.

photo

Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, Dr. Bayram Baş'ın liderliğindeki iddialı projelere ve hizmet anlayışına güvenerek desteklerini açıkladılar. İlçenin sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda daha da güçlenmesini hedefleyen sivil toplum temsilcileri, Bayram Baş'ın tecrübesi ve vizyonuyla ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesine inanıyor.

Destek açıklamalarında sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Dr. Bayram Baş'ın katılımcı yönetim anlayışını, şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışıyla birleştirmesini öne çıkardılar. Projelerinde ilçe sakinlerinin ihtiyaçlarına öncelik veren Bayram Baş, yerel halkın beklentilerini karşılamak adına çeşitli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Sivil toplum kuruluşları, Bayram Baş'ın liderliğindeki belediyecilik anlayışının, ilçenin gelişimine olumlu katkı sağlayacağına inanarak desteklerini açıkladılar. Bayram Baş'ın, toplumun farklı kesimlerini kucaklayan ve birleştiren bir vizyonla ilerlediği ifade edilen açıklamalarda, ilçenin geleceği için umut vadeden bir döneme adım atılması gerektiği vurgulandı.

Seçimlere az bir süre kala bu destek açıklamaları, ilçe sakinleri arasında heyecan uyandırırken, Bayram Baş'ın yerel halkın geniş bir kesimi tarafından benimsendiği görülüyor.

Yeniden Refah Partisi Bayram Baş

Bu haber 219 kez okundu - Son Güncelleme: 28.02.2024 22:49:12

Yorumlar

Pursaklar'da Bayram Baş'a Sivil Toplum Kuruluşlarından Büyük Destek haberi ile ilgili yazılan yorumlar