Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Esnafından Ucuz Et Konusunda Dikkat Çeken Uyarı

Pursaklar bölgesinde hizmet veren ve yemek sektöründe faaliyet gösteren Bayram Uçar, ucuz et tüketimi konusunda vatandaşları uyardı.

photo

Fiyatının uygun olmasına aldanmayın, emin olun. Ucuz et yiyeyim derken sağlığınızı riske atmayın" dedi.

Et tüketimi düşündüğü vatandaşlara seslenen Bayram Uçar, "Ucuz yerlerde yemek yemek isteyenlerin iki kez düşünmeleri gerekiyor. Ucuz olmasına aldanmayın, emin olun. Ucuz et yiyeyim derken, sağlığınızı riske atmayın" şeklinde konuştu. Uçar, özellikle Ramazan ayında vatandaşların yemek tercihlerine dikkat etmeleri gerektiğini vurguladı.

"UCUZ OLMASINA ALDANMAYIN"

Son dönemde ucuz et satışı yapan yerlerin arttığına dikkat çeken Bayram Uçar, "Maliyetin çok altında döner satan yerler var. İnanın bu et ve tavuk fiyatları ile bunu nasıl başarıyorlar anlayamıyorum. O yüzden vatandaşların ucuz et tüketirken dikkatli olmaları gerekiyor. Güvendiğiniz, bildiğiniz yerlerde yemek yemenizde fayda, et almanızda var. Her yerde yemek yemenizi tavsiye etmiyorum. Özellikle ucuz mekanlarda yemek yerken iki kere düşünün. Yemeklerin içeriği belirsiz olabilir. Fiyatının uygun olmasına aldanmayın, emin olun. Ucuz et yiyeyim derken sağlığınızı riske atmayın" şeklinde konuştu.

Pursaklar Lokanta

Bu haber 166 kez okundu - Son Güncelleme: 11.03.2024 12:20:54

Yorumlar

Pursaklar Esnafından Ucuz Et Konusunda Dikkat Çeken Uyarı haberi ile ilgili yazılan yorumlar