Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, Değişimin Tam Zamanı İçin Altınova'da Halkla Buluşuyor

Pursaklar'ın geleceği için güçlü bir liderlik sergileyen Yeniden Refah Partisi Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, seçim kampanyası kapsamında Altınova'da yoğun bir ziyaret programını başarıyla sürdürüyor.

photo

Değişimin tam zamanı olduğunu vurgulayan Baş, Altınova'da kendilerine destek olan ve muhabbetle karşılayan hemşehrilerine teşekkürlerini iletiyor.

Her gittiği mahallede, esnaf ziyaretlerinden sivil toplum kuruluşlarına kadar geniş bir yelpazede temaslar kuran Dr. Bayram Baş, halkın nabzını tutuyor ve onların beklenti ve sorunlarını dinliyor. Altınova'da gerçekleştirdiği ziyaretlerde Baş, Yeniden Refah Partisi'nin ilçe için sunduğu vizyoner projeleri anlatarak, ilçenin daha yaşanabilir bir yer olması için kararlılığını ortaya koyuyor. Pursaklar Belediye Başkanlığı için aday olan Dr. Bayram Baş, Altınova'daki destekçilerine seslenerek, "Değişimin tam zamanı geldi. Yeniden Refah Partisi olarak, Pursaklar'ı daha modern, daha güvenli ve daha refah bir ilçe haline getirmek için yola çıktık. Her bir hemşehrimizin katkısıyla, birlikte başaracağımıza inanıyorum. Altınova'daki sıcak karşılama ve desteğiniz için teşekkür ederim." şeklinde konuştu. Seçim kampanyası kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Dr. Bayram Baş, Pursaklarlıların umutlarına ve beklentilerine cevap vermek adına kararlılıkla ilerliyor."

Bu haber 286 kez okundu - Son Güncelleme: 5.03.2024 22:46:46

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, Değişimin Tam Zamanı İçin Altınova'da Halkla Buluşuyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar