Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Seçim Ofisi Ziyaretçi Akınına Uğruyor!

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar'daki seçim ofisi, yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahne oluyor. Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş liderliğindeki Yeniden Refah Partisi'nin seçim ofisi, Pursaklarlı vatandaşları ağırlamaya başladı.

photo

Seçim atmosferinin giderek kızıştığı şu günlerde, Yeniden Refah Partisi'nin seçim ofisi, hem mahalle sakinlerini hem de partilileri ağırlamaya devam ediyor. Ziyaretçiler, Dr. Bayram Baş ve ekibiyle buluşarak, yerel sorunlar, beklentiler ve parti programı hakkında görüş alışverişinde bulunuyor.

Seçim ofisine gelen ziyaretçilere açıklamalarda bulunan Dr. Bayram Baş, "Pursaklar halkının nabzını doğrudan ofisimizde tutmak, onların beklentilerini anlamak ve doğru projelerle karşılık vermek istiyoruz. Ofisimiz, bu anlamda açık bir platform olacak; herkesi bekliyoruz" dedi.

Partililer ve vatandaşlar, seçim ofisinde yapılan toplantılara katılarak Dr. Bayram Baş ve ekibiyle bir araya gelme fırsatı buluyor. Aynı zamanda, ofiste düzenlenen bilgilendirme toplantıları ve etkinliklerle mahalle sakinlerine Yeniden Refah Partisi'nin vizyonu ve projeleri aktarılıyor.

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Seçim Ofisi, ziyaretçi akınına uğrayarak mahalle sakinleriyle etkileşimini arttırıyor.

Dr Bayram Baş

Bu haber 187 kez okundu - Son Güncelleme: 24.02.2024 20:54:54

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Seçim Ofisi Ziyaretçi Akınına Uğruyor! haberi ile ilgili yazılan yorumlar