Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Dr. Veysel Tiryaki ve Eski Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Mahalle Ziyaretinde Bulundu

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Dr. Veysel Tiryaki ve eski Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Solfasol'daki Hacı Bayram Sevenleri Derneği Başkanı Sn. Mustafa Mert ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

photo

Gerçekleşen bu ziyaret, aday ve eski başkanın mahalle halkıyla buluşarak sorunları dinlemesi ve projelerini paylaşması açısından anlamlı bir buluşma oldu.

Ziyarette, Dr. Veysel Tiryaki mahalle sakinleriyle samimi bir sohbet gerçekleştirerek, mahallenin ihtiyaçları ve beklentileri hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda, Hacı Bayram Sevenleri Derneği Başkanı Sn. Mustafa Mert'in ev sahipliğinde düzenlenen bu buluşma, mahalleli ile doğrudan etkileşim kurarak yerel sorunları anlama fırsatı sağladı.

Dr. Veysel Tiryaki, mahalle sakinlerinin görüşlerini dinleyerek, yerel yönetimdeki potansiyel katkılarını ve projelerini paylaştılar. Bu ziyaret, adayın mahalleli ile birebir diyalog kurarak yerel yönetimdeki yaklaşımını ortaya koyması açısından önem taşıdı.

Mahalle ziyareti, adayın ve eski başkanın, Altındağ halkına daha yakın ve şeffaf bir yönetim vaadiyle buluşmalarını temsil ediyor.

 

 

Cumamız mübarek, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun İnşAllah

Bu haber 222 kez okundu - Son Güncelleme: 24.02.2024 00:32:47

Yorumlar

AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayı Dr. Veysel Tiryaki ve Eski Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Mahalle Ziyaretinde Bulundu haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
eski seçimlerdeki heyecan yok kimse kusura bakmasın. memnun değilim biraz heyecan olmalı