Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Bakan Uraloğlu, Ankara'da Taksi Durağını Ziyaret Ederek Müşterilerin Telefonlarına Bizzat Cevap Verdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ankara'nın Çukurambar bölgesinde bulunan bir taksi durağını ziyaret ederek taksicilerle bir araya geldi.

photo

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Bayındır Taksi Durağı'nı ziyaret ederek taksici esnafıyla bir araya geldi. Ziyaret sırasında taksicilerle samimi bir sohbet gerçekleştiren Uraloğlu, onların görüşlerini ve önerilerini dinledi.

Taksici esnafının bazı taleplerini not alan Bakan Uraloğlu, bu konuların değerlendirilerek çözüm önerileri üzerinde çalışacaklarını belirtti. Herkesin memnun olabileceği ortak bir noktada buluşmanın önemine vurgu yapan Uraloğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın taksici esnafının her zaman yanında olduğunu ifade etti.

Ziyaret sırasında ilginç bir olay yaşandı ve bir müşterinin durağı arayarak taksi talebinde bulunması üzerine Bakan Uraloğlu, müşterinin telefonunu cevapladı. Gelen çağrı üzerine "Ben Ulaştırma ve Altyapı Bakanıyım. Bu akşam nöbetçi benim, taksimiz var. Siz adresi verin" diyerek müşterinin talebini not aldı ve bir aracı yönlendirdi. Ardından telsizden taksi esnafına hitap eden Uraloğlu, hayırlı ramazanlar dileyerek bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Bu haber 215 kez okundu - Son Güncelleme: 24.03.2024 16:26:53

Yorumlar

Bakan Uraloğlu, Ankara'da Taksi Durağını Ziyaret Ederek Müşterilerin Telefonlarına Bizzat Cevap Verdi haberi ile ilgili yazılan yorumlar