Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Başkan Yardımcısının Odasında Bulunan Para Dolu Çelik Kasa Kimin?'

'Belediyeye mi Ait, Yoksa Başkan Yardımcısının Şahsi Mi?'

photo

İlçe Belediyesi'nde, ilginç bir durum gündeme bomba gibi düştü. İlçe Belediye Başkan Yardımcısı'nın odasında bulunan para dolu çelik kasa, kamuoyunda büyük merak uyandırdı. Ancak sorular da beraberinde getirdi. Bu kasanın belediyeye mi ait olduğu yoksa başkan yardımcısının şahsi malı mı olduğu netlik kazanmadı.

Normal şartlarda, belediyeye ait önemli belgeler ve fonlar, mali hizmetler müdürlüğünde muhafaza edilirken, bir başkan yardımcısının odasında bulunan büyük miktarda para, kamuoyunda soru işaretleri yarattı. Bu durum, belediye içinde şeffaflık ve hesap verebilirlik konusunda ciddi endişelere yol açtı.

Peki, bu paranın kaynağı nedir ve neden başkan yardımcısının odasında muhafaza ediliyor? Eğer bu para belediyeye aitse, neden mali hizmetler müdürlüğünde bulunmuyor? Eğer başkan yardımcısına aitse, bu paraların hangi kaynaklarla toplandığı ve hangi amaçlar için kullanıldığı da kamuoyunun merak ettiği konular arasında.

Bu gizemli kasanın arkasındaki gerçeklerin aydınlatılması için ilçe belediyesinden resmi bir açıklama bekleniyor. Kamu vicdanını rahatlatacak ve şeffaflığı sağlayacak adımların atılması, güvenin yeniden tesis edilmesi açısından büyük önem taşıyor.

para

Bu haber 2017 kez okundu - Son Güncelleme: 27.03.2024 01:06:48

Yorumlar

Başkan Yardımcısının Odasında Bulunan Para Dolu Çelik Kasa Kimin?' haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
üstad ayakkabuı kutusu gibi olmuş,haberiniz
Yorum
Pursaklar belediyesinin içinden geçiyor habarleriniz fakat, Peyzaj alımlarıınıda konu almalısınız içesinden neler çıkar neler!
Yorum
Emel Küpeli Pursaklar Bbelediyesidir,yerel haber sitesi neden başka bir ilçe haberini yapsın ki
Yorum
haberde bahsi geçen belediye hangi belediye?