Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Bayram Baş Halkla Buluşuyor

Pursaklar'da seçim atmosferi iyiden iyiye kızışıyor. Yeniden Refah Partisi'nin Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, her fırsatta halkla bir araya gelerek, ilçedeki değişim ve gelişim vizyonunu anlatıyor.

photo

Halkın teveccühünü kazanan Baş, son olarak bir dizi ziyaret ve etkinlikle Pursaklar'da adeta değişim rüzgarları estirdi.

Her gittiği yerde sıkılmadık el, girmedik gönül bırakmayan Bayram Baş, ilçe sakinleriyle samimi diyaloglar kurarak, onların beklenti ve taleplerini dinliyor. Halkın içinde, halkın arasında olan Baş, Pursaklar'ı daha yaşanabilir ve halkın isteklerine uygun bir ilçe haline getirmek için söz veriyor.

Pursaklar'da değişim sesleri her geçen gün daha da yüksek çıkarken, Bayram Baş'ın katılımcı ve etkileyici liderliği, halkın umutlarını yeşertiyor. Seçim öncesi gerçekleştirdiği ziyaretlerde ilçe halkına hitaben yaptığı konuşmalarda, Pursaklar'ı modern, güvenli ve sosyal bir şehir haline getirme vaatleriyle dikkat çeken Baş, şu ifadelerle seslendi:

"Her gittiğim yerde, her mahallede duyduğumuz talepler, beklentiler var. Pursaklar halkının daha yaşanabilir bir ilçe isteği, bize büyük bir sorumluluk yükledi. Biz de Yeniden Refah Partisi olarak bu sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Pursaklar'ı sıkılmadık el, girmedik gönül bırakmayacak şekilde, halkımızın beklentilerini karşılayacak projelerle donatacağız. Güzel ilçemizi daha da güzelleştirmek, sosyal hayatını zenginleştirmek için buradayız."

Bayram Baş'ın etkileyici liderliği ve halkla iç içe olma stratejisi, seçmen nezdinde olumlu bir karşılık buluyor gibi görünüyor. Pursaklar'da değişim rüzgarları estiren Bayram Baş, halkın desteğiyle ilçeyi geleceğe taşıma iddiasını sürdürüyor.

 

Bu haber 264 kez okundu - Son Güncelleme: 29.02.2024 21:13:43

Yorumlar

Bayram Baş Halkla Buluşuyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar