Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Bayram Baş, Pursaklar Devlet Hastanesi'nde Tıp Bayramı Kutlamalarına Katıldı

Pursaklar'da Yeniden Refah Partisi'nin belediye başkanı adayı Bayram Baş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Pursaklar Devlet Hastanesi'ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

photo

Hastanede görev yapan doktorlar, hemşireler ve sağlık personelinin Tıp Bayramı'nı kutlamak için hastaneyi ziyaret eden Bayram Baş, birimler arasında dolaşarak personelle bir araya geldi. Bayram Baş, hastane çalışanlarının fedakarlığına ve özverili çalışmalarına olan takdirini dile getirerek, Tıp Bayramı'nı kutladı ve sağlık sektöründeki emeklerinin toplum için ne kadar değerli olduğunu vurguladı.

Ziyaret sırasında hasta ve hasta yakınlarıyla da ilgilenen Bayram Baş, onların ihtiyaçlarını dinledi ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi için gereken adımları atacaklarını belirtti. Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkanı adayı Bayram Baş'ın hastane ziyareti, hem sağlık çalışanları hem de hastane ziyaretine katılanlar tarafından olumlu karşılandı. Hastane çalışanları, Bayram Baş ve ekibine ziyaretleri ve Tıp Bayramı kutlamaları için teşekkür ettiler.

Bu haber 280 kez okundu - Son Güncelleme: 14.03.2024 19:24:46

Yorumlar

Bayram Baş, Pursaklar Devlet Hastanesi'nde Tıp Bayramı Kutlamalarına Katıldı haberi ile ilgili yazılan yorumlar