Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Dr. Bayram Baş, Ramazan Ruhuyla Seçmenlerle Buluşuyor

Pursaklar Belediye Başkanı adayı Dr. Bayram Baş, gün içinde esnaf gezilerine ve akşamları çat kapı yaprak ev ziyaretlerine devam ediyor.

photo

Seçim çalışmalarını sürdüren Dr. Bayram Baş, ekibiyle birlikte dar gelirli ailelere Ramazan kolisi dağıtmaya devam ediyor. Mübarek Ramazan ayının hürmetine, seçmenlerden dua alarak ardından desteklerini istiyor. 

Pursaklar Belediye Başkan adayı Dr. Bayram Baş ve ekibi, seçim çalışmalarında hem esnafın hem de vatandaşların nabzını tutarak onların taleplerini dinlemeye ve çözüm önerilerini sunmaya devam ediyor. Gün boyunca gerçekleştirilen esnaf ziyaretleriyle iş dünyasının beklentilerini ve sorunlarını yerinde tespit eden Dr. Bayram Baş, akşamları da ev ev dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinliyor ve çözüm önerilerini paylaşıyor.

Özellikle dar gelirli ailelere yönelik olarak düzenlenen Ramazan kolisi dağıtımlarıyla sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı ön plana çıkaran Dr. Bayram Baş ve ekibi, bu kutsal ayın ruhuna uygun bir şekilde toplumun her kesimine destek olmaya gayret gösteriyor. Dr. Bayram Baş, seçmenlerden dua alarak ve onların desteklerini isteyerek, sadece siyasi bir lider olarak değil, aynı zamanda toplumun bir parçası olarak sorunların çözümü için elinden gelen gayreti göstermeye devam ediyor.

Bu haber 738 kez okundu - Son Güncelleme: 14.03.2024 19:28:07

Yorumlar

Dr. Bayram Baş, Ramazan Ruhuyla Seçmenlerle Buluşuyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar