Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Eldivan, Küçükhacıbeyliler'den Dr Bayram Baş'a Tam Destek

Çankırı Küçükhacıbey Derneği, Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş'ı Destekliyor

photo

Çankırı Eldivan ilçesi Küçükhacıbey Derneği yönetimi ve Dernek Başkanı Bayram Karabacak, Pursaklar Belediye Başkanlığı için Yeniden Refah Partisi adayı olan Dr. Bayram Baş'a desteklerini açıkladılar.

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan adayını destekleyen dernek başkanı ve yönetimi, Bayram Baş'ın tecrübesi ve vizyonuna güvendiklerini belirttiler. Karabacak, Refah Partisi'nin Pursaklar Belediyesi Meclis Üyesi adayı olarak da sahada aktif bir şekilde çalışıyor. Hemşehrilerini tek tek ziyaret ederek Bayram Baş'a destek isteyen Karabacak, yerel yönetimdeki deneyim ve başarılarını vurgulayarak halkın desteğini kazanmayı hedefliyor.

Pursaklar'da siyasi arenada hareketli günler yaşanırken, Refah Partisi adayı Dr. Bayram Baş, bölge halkının beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip olduğunu belirtiyor. Karabacak ve Küçükhacıbey Derneği yönetimi de bu vizyon ve hizmet anlayışını destekleyerek Bayram Baş'a tam destek veriyor. Ayrıca, bölgedeki 3390 resmi seçmenin bu süreçte önemli olduğu da belirtiliyor.

Bu haber 268 kez okundu - Son Güncelleme: 20.03.2024 15:54:38

Yorumlar

Eldivan, Küçükhacıbeyliler'den Dr Bayram Baş'a Tam Destek haberi ile ilgili yazılan yorumlar