Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Ertuğrul Çetin'e Soruyoruz!

Bizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Pursaklar'a ve Pursaklılar'a faydalı olacak her türlü çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz. Ayrıca, herhangi bir hizmette eksiklik veya yanlışlık varsa bunu dile getirmekten de çekinmeyeceğiz.

photo

Bu bağlamda;

1. Dünya ve Anadolu coğrafyamızda yeşile  ihtiyacımız var iken, Pursaklar Yavuz Bulvarında yer alan Eski adıyla Evcil Hayvan Parkı bugün kü adıyla Gaziler Parkının İmar değişikliği ile parkın kaldırılması yerine ticarete çevrilmesi hususunda gündeme gelmiştir. Ancak Pursaklar ve Pursaklılar adına üzüldüğümüzü yapılan imar değişikliği izin vermeyeceğimizi sonuna kadar mücadele edeceğimizi bilmenizi isteriz.

2. Ulaşım projelerinizde vaat ettiğiniz gelişmeleri gerçekleştirdiniz mi? Eğer gerçekleştirmediyseniz, ihalesini tamamladınız mı? İhale aşamasına geçilmediyse, projeyi en azından planladınız mı? Bu doğrultuda bu sefer sözünüzü tutmayı düşünüyor musunuz?

Artık anlayın ki...
Pursaklar'ın kaosa dönüşen imar sorunu, algı ve reklamla değil; yeni imar, yeni yollar ve yeni toplu taşıma ağları ile çözülebilir.

Pursaklar sizden laf değil, icraat bekliyor.

Bizler Pursaklıların menfaatini ve haklarını korumaya devam edecek, bu aziz şehre hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Bu haber 749 kez okundu - Son Güncelleme: 21.04.2024 21:21:35

Yorumlar

Ertuğrul Çetin'e Soruyoruz! haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Arkadaşlar toplu taşıma ve imar Büyükşehirle alakalı bir durum pursakların heryeri park burdan kaos oluşturmak nedir anlamıyorum başkan çalışıyor mugalifsiniz anladıkta artık büyükşehir herşeyi yapabilecek durumda bakacağız pursaklara nasıl bir hizmet gelecek ama gelmez mahsur başkanınız oursakları gram sevmiyor
Yorum
Seçimde çok para harcadılar para lazım ne yapsın adamlar, Her şey yolunda.
Yorum
Bunlar hiçmi ders çıkarmadı diyecem ama kibir varya kibir insanı kör eder bunlarda körelmiş anlamamışlar halkın verdiği sarı Kartı, bu arada ben Reis çiyim