Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Adım Adım Sağlıkta Ödüllendiriyor

Pursaklar Belediyesi, vatandaşları sağlıklı bir yaşamı teşvik etmek ve farkındalık yaratmak amacıyla geliştirdiği 'Adım Adım Pursaklar' uygulaması ile çeşitli ödüllere kapı açıyor.

photo

Her gün düzenli yürümenin sağlık için önemine vurgu yapmak ve halkı harekete teşvik etmek için geliştirilen "Adım Adım Pursaklar" uygulaması, vatandaşların sağlıklı alışkanlıklar kazanmalarını destekliyor ve sürpriz hediyeler kazanma imkanı sunuyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Adım Adım Pursaklar uygulamasının adımsayar özelliği ile dereceye giren katılımcılara çeşitli hediyeler verileceğini belirtti. Çetin, "Hemşehrilerimiz, günlük adımlarını atarken aynı zamanda ödül kazanmanın mutluluğunu yaşayacaklar. Uygulama, sağlıklı yaşam için adım atmanın yanı sıra farklı hediyelerin de kapısını aralıyor. Tüm vatandaşlarımızı Adım Adım Pursaklar uygulamasını indirmeye davet ediyorum" dedi.

Adım Adım Pursaklar uygulaması, Google Play Store, App Store ve www.pursaklar.bel.tr web sitesi üzerinden kolaylıkla indirilebilir. Katılımcılar, belirlenen hedeflere ulaştıkça çeşitli ödüller kazanma fırsatı elde ediyorlar.

Adım Adım Pursaklar

Bu haber 135 kez okundu - Son Güncelleme: 13.02.2024 17:30:44

Yorumlar

Pursaklar Adım Adım Sağlıkta Ödüllendiriyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar