Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Bayram Baş'tan Taziye Ziyareti

Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Bayram Baş, ilçe sakinlerinin sevgi ve saygısını kazanmış olan merhum Hasan Hüseyin Kınacı Amcamız'ın ailesine başsağlığı ve taziye ziyaretinde bulundu.

photo

Pursaklar ilçesinde sevilen ve sayılan bir isim olan Bayram Baş, taziye ziyaretinde merhum Hasan Hüseyin Kınacı Amcamız'ın ailesine başsağlığı dileklerini iletti. Merhumun vefatı nedeniyle duyulan üzüntüyü paylaşan Bayram Baş, ailenin yanında olduğunu ve her zaman desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Taziye ziyaretinde duygusal anlar yaşanırken, Bayram Baş'ın merhuma olan saygısı ve samimiyeti, ilçe sakinleri arasında takdirle karşılandı. Merhum Hasan Hüseyin Kınacı Amcamız'a Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı temennisinde bulunan Bayram Baş, ilçe halkının birlik ve beraberlik içerisinde bu zor zamanları atlatmaları için destek sözü verdi.

Merhumun ardında bıraktığı güzel hatıraların yaşatılması ve ailesine destek olunması için yapılan bu taziye ziyareti, ilçe halkı arasındaki dayanışma ve birlik duygusunu pekiştirdi.

PURSAKLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BAYRAM BAŞ'A AİT VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN KANALI TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ

Bu haber 182 kez okundu - Son Güncelleme: 29.02.2024 22:21:23

Yorumlar

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Bayram Baş'tan Taziye Ziyareti haberi ile ilgili yazılan yorumlar