Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş'tan Evlenecek Gençlere Müjdeli Haber

Pursaklar ilçesinde Yeniden Refah Partisi'nin belediye başkan adayı olan Dr. Bayram Baş, genç çiftlere yönelik müjdeli bir haber verdi.

photo

Dr. Bayram Baş, yeni evlenecek çiftlere ücretsiz düğün salonu sağlayacağız; aynı zamanda nikah harcı almayacağız sözleri ile genç çiftlere özel bir destek sunmaya karar verdi.

Açıklamasında bu özel projeyi duyuran Dr. Bayram Baş, "İlçemizde sevgiyle birleşecek genç çiftlerimizi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Bu sebeple, yeni evlenecek çiftlere belediyemiz tarafından ücretsiz düğün salonu sağlayacak ve aynı zamanda nikah harcıda alınmayacak. Bu projemizden faydalanmak için 30 yaşını aşmamış olma ve ilçede ikamet etme şartı aranacak. Ayrıca, ilk evlenen çiftlerimiz bu projeden yararlanabilecek. Amacımız, gençlerimizin evlilik yolculuğuna destek olmak ve mutluluklarına bir dokunuş yapmaktır." dedi.

Bu proje ile genç çiftlerin evlilik hazırlıklarına önemli bir katkı sunulması hedefleniyor. Dr. Bayram Baş'ın bu anlamlı projesi, ilçedeki genç çiftler arasında büyük bir memnuniyetle karşılanarak olumlu yankı uyandırdı. Detaylar ve başvuru süreci, ilerleyen günlerde açıklanacak.

Bu haber 493 kez okundu - Son Güncelleme: 26.02.2024 00:20:32

Yorumlar

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş'tan Evlenecek Gençlere Müjdeli Haber haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Yaş oldu 28 elimi çabuk tutmalıyım o zaman
Yorum
Çok güzel bir hizmet