Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Devlet Hastanesinde Bugün Yaşanan İntihar Olayının Detayları Belli Oldu

Pursaklar Devlet Hastanesi acil otoparkında bugün yaşanan trajik bir olayda, emekli polis memuru olan bir vatandaş, uzun süredir göz sağlığıyla ilgili yaşadığı sorunlar nedeniyle yaşamına son verdi.

photo

Emekli polis memurunun daha önce geçirdiği göz ameliyatına rağmen sürekli ağrı çektiği ve göz sağlığındaki düzelme beklentisinin karşılanamadığı belirtiliyor. Tedavi sürecinde yaşadığı zorluklar ve ağrılar sonucunda psikolojisinin bozulduğu öne sürülüyor. Bugün, telefonunu evinde bırakarak hastane otoparkına gelen vatandaş, beylik tabancasını kullanarak intihar etti.

Olayın ardından çağrılan sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahalelere rağmen, emekli polis memuru hayatını kaybetti. Cenaze, 5 Mart 2024 tarihinde öğlen namazını müteakip Çankırı Şabanözü Gümerdiğin'deki Yeşilöz Mezarlığı'na defnedilecek.

Yaşanan bu trajik olay, vatandaşın uzun süredir devam eden sağlık sorunları ve psikolojik sıkıntılarına işaret ediyor. İntihar, yakınları ve toplumda derin üzüntü yaratırken, yetkililer olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Merhumun Ailesine ve Sevenlerine Baş Sağlığı Diliyoruz. Pursaklar Medya Ajansı

Bu haber 613 kez okundu - Son Güncelleme: 4.03.2024 19:14:46

Yorumlar

Pursaklar Devlet Hastanesinde Bugün Yaşanan İntihar Olayının Detayları Belli Oldu haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Üzücü bir olayla karşı karşıya kaldık. Pursaklar Devlet Hastanesi acil otoparkında yaşanan trajik olay nedeniyle başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Emekli polis memuru olan vatandaşımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz. Başınız sağ olsun.