Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar İlçe Başkanı Selçuk Bal,İlçe Teşkilatıyla Hasta ve Hasta Yakınlarının Yanında

Yeniden Refah Partisi, Pursaklar İlçe Başkanı Selçuk Bal ve yönetimi yerel seçimlerin ardından sahada aktif bir şekilde varlığını sürdürüyor.

photo

İlçedeki hastanelerde bulunan hastalar ve onların yakınlarının yanında yer alarak toplumsal dayanışma ve destek misyonunu ön plana çıkarıyor.
Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar İlçe Teşkilatı, seçimlerin ardından vatandaşların ihtiyaçlarını göz ardı etmeden hareket etmeye devam ediyor. İlçe Başkanı Selçuk Bal öncülüğünde, teşkilat üyeleri hastane ziyaretleri gerçekleştirerek hastaların moralini yükseltiyor ve ihtiyaç duyan herkesin yanında olduğunu gösteriyor. Hastane odalarını tek tek ziyaret eden teşkilat üyeleri, hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapıyor ve onlara moral veriyor.
Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar İlçe Teşkilatı'nın hastane ziyaretleri, partinin sadece siyasi bir oluşum olmanın ötesinde toplumun gerçek ihtiyaçlarına duyarlılığını ve insani değerlere verdiği önemi gözler önüne seriyor. Selçuk Bal liderliğindeki teşkilat, insan odaklı politikalarıyla Pursaklar halkının yanında olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu haber 752 kez okundu - Son Güncelleme: 13.04.2024 00:05:06

Yorumlar

Pursaklar İlçe Başkanı Selçuk Bal,İlçe Teşkilatıyla Hasta ve Hasta Yakınlarının Yanında haberi ile ilgili yazılan yorumlar