Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar'ın Nabzını Tutuyor: Ertuğrul Çetin Mahallelerde Vatandaşlarla Buluşuyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, mahalle ziyaretlerine büyük bir önem atf ederek, her gün farklı mahallelere giderek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

photo

Başkan Ertuğrul Çetin, günün her saatinde halkın içinde bulunarak sokak sokak dolaşıyor, vatandaşlarla, esnaf ve pazar yerlerinde sık sık bir araya geliyor. Mahallelerdeki bu samimi buluşmalar, ilçe halkıyla doğrudan temas kurmayı sağlıyor.

"Pursaklar'ın geleceği için büyük bir özveriyle çalışıyoruz." diyen Başkan Çetin, son 5 yılda gösterdikleri çaba ile mahallelerinde kendilerine gösterilen sevgiye layık olmaya çalıştıklarını vurguladı. Mahallelerine yönelik daha iyi hizmetler sunabilmek adına sürekli gayret içinde olduklarını ifade etti ve ilçe halkının yüzünü güldürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Geçtiğimiz günlerde Yuva Mahallesi'nde büyük bir ilgiyle karşılaşan Başkan Ertuğrul Çetin, Altınova Mahalle Konağı'nda düzenlenen buluşmada mahalle sakinleriyle sohbet etti. Vatandaşlarla hizmetler ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulunarak, her birinin görüşlerini dikkatle dinledi.

Bu haber 103 kez okundu - Son Güncelleme: 12.02.2024 20:26:24

Yorumlar

Pursaklar'ın Nabzını Tutuyor: Ertuğrul Çetin Mahallelerde Vatandaşlarla Buluşuyor haberi ile ilgili yazılan yorumlar