Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Son 5 yılda Pursaklar'da 828 sokak yenilendi

Pursaklar Belediyesi, ulaşım kalitesini artırmak ve trafik güvenliğini sağlamak amacıyla son 5 yılda 828 sokağı yeniledi.

photo

İlçenin çeşitli bölgelerinde 828 sokakta asfalt, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştirdi. Ayrıca, 4107 sokakta bakım ve onarım işlemleri yapıldı.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Gece-gündüz demeden, her mevsimde büyük bir özveriyle çalışarak ilçemizin ulaşım altyapısını güçlendirdik. Hem ilçe merkezinde hem de kırsal mahallelerde yeni yollar açarak vatandaşlarımıza daha iyi bir ulaşım imkanı sağladık. Kendi ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla çalışarak hem hızımızı artırdık hem de maliyetleri düşürdük. Gelecekte de ilçemizin sokaklarını daha modern ve estetik hale getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz." açıklamasında bulundu.

Pursaklar Belediyesi, alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olan her sokağa hızlı müdahale ederek, asfalt serimi, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme işlemleriyle sokakları modern bir görünüme kavuşturdu ve vatandaşların hizmetine sundu.

Bu haber 69 kez okundu - Son Güncelleme: 7.02.2024 18:30:45

Yorumlar

Son 5 yılda Pursaklar'da 828 sokak yenilendi haberi ile ilgili yazılan yorumlar