Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, Belediye Çalışanlarının haklarını sonuna kadar savunacağını belirtti

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, belediye çalışanlarının maaş ve mesai konularındaki sorunlarını gidermeyi hedefliyor.

photo

31 Mart yerel seçimlerinde aday olmasıyla birlikte çalışan emekçi kardeşlerinin yaşadığı maddi sıkıntılara duyarlılığını dile getiren Dr. Bayram Baş, bu konuda çözüm odaklı bir yaklaşım benimsediğini ifade etti.

Başkan adayı Dr. Bayram Baş, çalışan emekçi kardeşlerinin maaş ve mesai konularındaki muzdarip durumunu bizzat fark ettiğini belirterek, "Belediye çalışanlarımızın hak ettikleri değeri alması ve yaşadıkları maddi sıkıntıları en aza indirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Onların emeği ve alın teri kutsaldır. Biz de belediye yönetiminde, çalışanlarımızın refahını artırmak adına adımlar atacağız" dedi.

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkanı olarak seçilmesi beklenen Dr. Bayram Baş, belediye çalışanlarının, hem sendikalı hem de sendikasız personelin maaş ve mesai konularındaki sorunlarına çözüm getireceğini belirtti. Dr. Bayram Baş, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı olarak seçilmesi durumunda  Sendikalar ile iş birliği yaparak, çalışanların haklarını en iyi şekilde savunmayı ve geliştirmeyi hedefliyor. Ayrıca, sendikalı olmayan personelin de adil bir çalışma ortamında hak ettikleri değeri alması için çaba sarf edeceğini vurguladı.

Dr. Bayram Baş'ın bu taahhütü, belediye çalışanlarının haklarını koruma ve geliştirme adına yapılacak adımlara dair umut verici bir mesaj niteliği taşıyor. Adayın belediye çalışanlarıyla iş birliği içinde olacaklarını ve sorunlara etkili çözümler getireceklerini açıklaması, seçim sürecinde çalışan emekçilerin dikkatini çekmeye aday.

Bu haber 270 kez okundu - Son Güncelleme: 25.02.2024 17:40:24

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, Belediye Çalışanlarının haklarını sonuna kadar savunacağını belirtti haberi ile ilgili yazılan yorumlar

Yorum
Yaşa başgan tüm belediye personeli büyük haksızlıklara maruz kalıyor,bize sahip çıkan yok,yozgatlı olarak tüm ailemizle seni destekleyecğiz,hiç bir belediye bersoneli ak partiye oy vermeyecekler.