Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, Fatih Camii ve Fatih Parkı'nda Vatandaşlarla Buluştu

Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, bugün Fatih Camii'nde cuma namazı çıkışında ve sonrasında Fatih Parkı'nda gerçekleştirdiği etkileşimli buluşma ile vatandaşlarla bir araya geldi.

photo

Cuma gününün huzurlu atmosferinde gerçekleşen bu buluşma, Bayram Baş'ın hem dini duygulara saygısı hem de halkla birebir temasına vurgu yapmaktadır.

Fatih Camii'nde cemaatle sohbet eden Baş, ardından Fatih Parkı'nda gençlerle ve diğer katılımcılarla selamlaşarak samimi bir diyalog kurdu. Katılımcılar, Baş'ın projeleri, belediye yönetimi vizyonu ve halka olan yaklaşımı hakkında sorular sorma fırsatı buldular.

Bu buluşma, Bayram Baş'ın Pursaklar halkıyla yakın temasını sürdürdüğü ve onların beklenti ve düşüncelerini anlamaya büyük önem verdiği bir örnek olarak karşımıza çıkıyor.

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş'ın, Fatih Camii ve Fatih Parkı'nda gerçekleştirdiği bu etkileşimli buluşma, halkla olan bağını güçlendirmeye devam ediyor.

 

Yenden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr.Bayram BAŞ

Bu haber 162 kez okundu - Son Güncelleme: 23.02.2024 20:42:56

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, Fatih Camii ve Fatih Parkı'nda Vatandaşlarla Buluştu haberi ile ilgili yazılan yorumlar