Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, Mübarek Berat Kandili'nde Halk ve Esnaflarla Buluştu

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, mübarek Berat Kandili dolayısıyla Pursaklar halkını ve esnafları ziyaret ederek, dualarını kabul etti ve hayırlı bir kandil geçirmelerini temenni etti.

photo

Berat Kandili münasebetiyle gerçekleştirilen bu anlamlı ziyarette Dr. Bayram Baş, esnaflarla ve halkla bir araya gelerek, kandilin manevi atmosferini paylaştı. Esnafların iş yerlerine tebrik ziyaretlerinde bulunan Baş, her bir esnafın dua ve dileklerini dinleyerek, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Bu özel günde halkın dualarına katılan Dr. Bayram Baş, kandilin manevi yükünü yaşatarak, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları verdi. Aday, ziyaretlerinde aynı zamanda Pursaklar halkının beklenti ve taleplerini dinleyerek, gelecekteki projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Mübarek Berat Kandili vesilesiyle gerçekleşen bu anlamlı ziyaretler, Dr. Bayram Baş'ın sadece siyasi bir figür değil, aynı zamanda halkla iç içe olan dindar bir lider olarak bilincini yansıttı.

Dr. Bayram Baş, Berat Kandili'nde yaptığı bu ziyaretlerle, hem manevi değerlere vurgu yaptı hem de Pursaklar halkının dualarını aldı.

Bu haber 183 kez okundu - Son Güncelleme: 24.02.2024 13:11:10

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Dr. Bayram Baş, Mübarek Berat Kandili'nde Halk ve Esnaflarla Buluştu haberi ile ilgili yazılan yorumlar