Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Yeniden Refah Partisi, Pursaklar İlçe Başkanlığı Yeni Binada İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Yeniden Refah Partisi, Pursaklar İlçe Başkanlığı'nın yeni adresinde gerçekleştirilen ilk toplantıyla yeni bir döneme adım attı.

photo

İlçe başkanı Selçuk Bal önderliğinde gerçekleşen bu toplantıda, ilçe teşkilatının yeni binasında yoğun bir program yürütüldü.

Toplantı sırasında Selçuk Bal, ilçe teşkilatının faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu ve yeni dönemde hedeflenen çalışma planını paylaştı. Özellikle 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçe teşkilatına gelen ilgi ve taleplerin artmasıyla ilgili olarak, Bal, partilerinin kucaklayıcı bir anlayışla herkesi ilçe teşkilatına davet etti.

Pursaklar ilçesinde belediye başkanlığının yapacağı doğru işleri destekleyeceklerini ve yanlış buldukları her konuda kararlılıkla mücadele edeceklerini söyledi. Bal, partilerinin siyasi duruşunun temelinin "ahlaklı belediyecilik" olduğunu ve bu ilkeye sadık kalarak hizmet edeceklerini ifade etti.

Ayrıca Bal, toplantıda ilçe teşkilatının aktif bir şekilde çalıştığını ve ilçe halkına en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti. Allah birliğimizi daim etsin.

Bu ilk toplantıyla birlikte Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar İlçe Başkanlığı, yeni döneme iddialı bir giriş yaparak ilçe halkına daha etkin bir şekilde hizmet etme yolunda kararlılıkla ilerleyeceğini bir kez daha gösterdi.

Yeni ilçe binasının ilk misafirleri Genel Merkez MKYK Üyesi ve Başkan Danışmanı Yahya Coşkunsu Beyefendi ve Pursaklar Belediye Başkan Adayı Sayın Bayram Baş'ın katılımları ile gerçekleşti.

yrp

Bu haber 1099 kez okundu - Son Güncelleme: 25.04.2024 00:00:41

Yorumlar

Yeniden Refah Partisi, Pursaklar İlçe Başkanlığı Yeni Binada İlk Toplantısını Gerçekleştirdi haberi ile ilgili yazılan yorumlar