Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Başkanı Mevlüt Koca ile İstişare Ziyareti

Yeniden Refah Partisi'nin Pursaklar Belediye Başkan Adayı Dr. Bayram Baş, sosyal sorumluluk projelerine verdiği önem doğrultusunda, mazlumların umudu ve garip gurebanın dostu olarak bilinen Deniz Feneri Derneği'nin yönetimini ziyaret etti.

photo

Ziyaret kapsamında, derneğin faaliyetleri ve yardım projeleri hakkında bilgi alan Dr. Bayram Baş, mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın önemine vurgu yaptı. Mevlüt Koca ve yönetimiyle gerçekleştirdiği istişarede, toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünün güçlendirilmesi için neler yapılabileceği üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dr. Bayram Baş, Deniz Feneri Derneği'nin mazlumların yanında durarak önemli çalışmalara imza attığını belirterek, kendisinin de bu tür sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam edeceğini ifade etti. Mevlüt Koca ve yönetimine gösterdikleri yakın ilgi ve sıcak muhabbetleri için teşekkür eden Dr. Bayram Baş, toplumun her kesimine yönelik yardımlaşma ve dayanışma duygusunun daha da güçlenmesi temennisinde bulundu.

Bu haber 261 kez okundu - Son Güncelleme: 29.02.2024 23:15:59

Yorumlar

Deniz Feneri Derneği Ankara Şube Başkanı Mevlüt Koca ile İstişare Ziyareti haberi ile ilgili yazılan yorumlar