Pursaklar Haberleri | Pursaklar Haber Portalı
Ankara 7°

Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Bayram Baş'tan Mübarek Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

Değerli Pursaklarlı Hemşehrilerimiz,

photo

Rahmetin, bereketin ve duaların coşkuyla yükseldiği mübarek Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz. Bu kutsal ayın gelişiyle birlikte, yeniden Refah Partisi çatısı altında sizlere hizmet etme azmi ve kararlılığı içerisindeyiz.

Ramazan ayı, bir araya gelmenin, dayanışmanın ve manevi duyguların en yoğun yaşandığı zaman dilimlerinden biridir. Bu özel ay, kalplerin birbirine yaklaştığı, sevgi ve saygının pekiştiği bir fırsattır. İslam'ın rahmet ve mağfiret mevsimi olarak adlandırılan Ramazan ayı, birbirimize olan sevgi ve şefkatimizi daha da artırmak için bir vesiledir.

Bu mübarek ayın feyzinden istifade ederek, birlik içinde daha güçlü ve dayanışma içinde daha güvenli bir Pursaklar inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Refah Partisi olarak, Pursaklar'ın daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha huzurlu bir yer olması için gece gündüz demeden var gücümüzle çaba sarf ediyoruz.

Bu kutsal Ramazan ayında, tüm Pursaklar'lı kardeşlerimizin dualarının kabul olmasını ve gönüllerinin huzurla dolarak bu mübarek zamanı en güzel şekilde değerlendirmelerini temenni ediyorum. Allah'ın rahmetiyle dolu bu mübarek ayda, dualarınızı bizden esirgememenizi diliyor, birlikte nice güzel günlere ulaşmayı temenni ediyorum.

Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine ve Pursaklarımıza hayırlar getirmesini, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini Yüce Allah'tan niyaz eder, dualarınızı beklerim.

Saygılarımla,
Yeniden Refah Partisi Pursaklar Belediye Başkanı Adayı
 Dr.Bayram Baş

Bu haber 352 kez okundu - Son Güncelleme: 11.03.2024 12:39:46

Yorumlar

Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Bayram Baş'tan Mübarek Ramazan Ayı Kutlama Mesajı haberi ile ilgili yazılan yorumlar